Váš košík je prázdný
Celková cena
Celková cena za zboží:
0 Kč
s DPH
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Příkon: | 2,6 kW |
| Výkon: | 2 kW |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Příkon: | 1 kW |
| Výkon: | 0,8 kW |
| Jmenovitý výkon: | 3100 W |
| Aku systém: | AP |
| Pohon: | 0 - 6 km/h |
| Hodnota SNR: | 26 dB |
| Vysoká hodnota zvukové izolace: | 32 dB |
| Střední hodnota zvukové izolace: | 23 dB |
| Hodnota SNR: | 34 dB |
| Vysoká hodnota zvukové izolace: | 33 dB |
| Střední hodnota zvukové izolace: | 31 dB |
| Hodnota SNR: | 27-29 dB |
| Vysoká hodnota zvukové izolace: | 34 dB |
| Střední hodnota zvukové izolace: | 25-26 dB |
| Hodnota SNR: | 29 dB |
| Vysoká hodnota zvukové izolace: | 33 dB |
| Střední hodnota zvukové izolace: | 26 dB |
| Hodnota SNR: | 29 dB |
| Vysoká hodnota zvukové izolace: | 33 dB |
| Střední hodnota zvukové izolace: | 26 dB |