Váš košík je prázdný
Celková cena
Celková cena za zboží:
0 Kč
s DPH
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Aku systém: | AP |
| Hmotnost zařízení bez baterie: | 3,9 kg |
| Zdvihový objem: | 27,2 cm³ |
| Výkon: | 0,85 kW |
| CO2: | 873 g/kWh |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Aku systém: | AK |
| Hmotnost zařízení bez baterie: | 3,4 kg |
| Hmotnost: | 3,9 kg |
| Pracovní šířka: | 600 mm |
| Hmotnost: | 8,6 kg |
| Pracovní šířka: | 500 mm |
| Hmotnost: | 4,2 kg |
| Pracovní šířka: | 600 mm |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Max. foukací síla: | 15 N |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 2,5 kg |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Příkon: | 0,43 kW |
| Výkon: | 0,3 kW |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Šířka záběru, cm: | 36 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4,3 kg |