Váš košík je prázdný
Celková cena
Celková cena za zboží:
0 Kč
s DPH
| Zdvihový objem: | 62.6 cm³ |
| Výkon: | 3.90 kW |
| CO2: | 690 g/kWh |
| Zdvihový objem: | 72.2 cm³ |
| Výkon: | 4.40 kW |
| CO2: | 704 g/kWh |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Zdvihový objem: | 72.2 cm³ |
| Výkon: | 4.40 kW |
| CO2: | 704 g/kWh |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Aku systém: | AK |
| Doporučený akumulátor: | AK 20 |
| Zdvihový objem válce: | 62,4 cm³ |
| Výstupní výkon: | 4 kW |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5,9 kg |
| Cílová skupina: | Unisex |
| Kolekce: | TIMBERSPORTS |
| Označení velikostí: | Vel. S / Vel. M / Vel. L / Vel. XL / Vel. XXL / Vel. XXXL |
| Cílová skupina: | Unisex |
| Kolekce: | TIMBERSPORTS |
| Označení velikostí: | Vel. S / Vel. M / Vel. L / Vel. XL / Vel. XXL |
| Cílová skupina: | Unisex |
| Kolekce: | STIHL COLLECTION |
| Označení velikostí: | Vel. S / Vel. M / Vel. L / Vel. XL / Vel. XXL / Vel. XXXL |
| Cílová skupina: | Unisex |
| Kolekce: | TIMBERSPORTS |
| Označení velikostí: | Vel. S / Vel. M / Vel. L / Vel. XL / Vel. XXL / Vel. XXXL |
| Cílová skupina: | Unisex |
| Kolekce: | STIHL COLLECTION |
| Označení velikostí: | Vel. S / Vel. M / Vel. L / Vel. XL / Vel. XXL / Vel. XXXL |
| Cílová skupina: | Unisex |
| Kolekce: | TIMBERSPORTS |
| Označení velikostí: | Vel. M / Vel. L / Vel. XL / Vel. XXL / Vel. XXXL |
| Cílová skupina: | Unisex |
| Kolekce: | TIMBERSPORTS |
| Označení velikostí: | Vel. S / Vel. M / Vel. L / Vel. XL / Vel. XXL / Vel. XXXL |
| Cílová skupina: | Unisex |
| Kolekce: | STIHL COLLECTION |
| Označení velikostí: | Vel. S / Vel. M / Vel. L / Vel. XL / Vel. XXL / Vel. XXXL |
| Cílová skupina: | Unisex |
| Kolekce: | TIMBERSPORTS |
| Označení velikostí: | Vel. S / Vel. M / Vel. L / Vel. XL / Vel. XXL / Vel. XXXL |
| Cílová skupina: | Muži |
| Kolekce: | STIHL COLLECTION |
| Označení velikostí: | Vel. S / Vel. M / Vel. L / Vel. XL / Vel. XXL / Vel. XXXL |
| Cílová skupina: | Muži |
| Kolekce: | STIHL COLLECTION |
| Označení velikostí: | Vel. S / Vel. M / Vel. L / Vel. XL / Vel. XXL / Vel. XXXL |