Váš košík je prázdný
Celková cena
Celková cena za zboží:
0 Kč
s DPH
| Hodnota SNR: | 28 dB |
| Vysoká hodnota zvukové izolace: | 32 dB |
| Střední hodnota zvukové izolace: | 26 dB |
| Hmotnost zařízení: | 0,4 kg |
| Hodnota SNR: | 32 dB |
| Vysoká hodnota zvukové izolace: | 35 dB |
| Barva skla: | Čirá |
| UV ochrana: | Ano / 100% |
| Nastavitelné stranice: | Ne |
| Nastavitelné stranice: | Ne |
| Boční ochrana: | Ne |
| Odolné proti poškrábání: | Ano |
| Nastavitelné stranice: | Ne |
| Boční ochrana: | Ne |
| Odolné proti poškrábání: | Ano |
| Zdroj energie: | Akumulátor |
| Typ akumulátoru: | Lion |
| Šířka sečení, min.: | 85 cm |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 14,5 m/s |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 2,2 kg |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 20,2 m/s |
| Zdvihový objem válce: | 39,1 cm³ |
| Výstupní výkon: | 1,9 kW |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 4,1 kg |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Příkon: | 1.10 kW |
| Výkon: | 0.90 kW |
| Jmenovité napětí: | 10,8 V |
| Aku systém: | AS |
| Foukací výkon s kulatou tryskou: | 5 N |
| Jmenovitý výkon: | 900 W |
| Aku systém: | AK |
| Pohon: | -- |
| Zdvihový objem: | 72,2 cm³ |
| Výkon: | 4,4 kW |
| CO2: | 631 g/kWh |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Příkon: | 3 kW |
| Počet fází: | 1 |