| Délka lišty: | 30 cm |
| Dosažení: | 1,2 kW |
| Příkon: | 1500 W |
| Šířka záběru: | 51 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 46 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-fach (zentral) |
| Jmenovité napětí: | 220-240 V |
| Příkon: | 0,5 kW |
| Hmotnost: | 2,2 kg |
| Dosažení: | 0,8 kW |
| Příkon: | 1030 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Vibrační hodnota vlevo: | 6,3 m/s² |
| CO2: | 1004 g/kWh |
| Hmotnost: | 6,3 kg |
| Zdvihový objem: | 38 cm³ |
| Výkon: | 1,7 kW |
| Hmotnost: | 8,6 kg |
| Zdvihový objem: | 46 cm³ |
| Výkon: | 2,2 kW |
| Hmotnost: | 8,7 kg |
| Pracovní šířka: | 45 cm |
| Průměr hadice: | 30 cm |
| Pohon: | 1V + 1R |
| Zdvihový objem: | 27,2 cm³ |
| Objem nádržky: | 10 dm³ |
| Hmotnost: | 7,8 kg |
| Zdvihový objem: | 63,3 cm³ |
| Objem nádržky: | 14 dm³ |
| Hmotnost: | 12,2 kg |
| Objem nádržky: | 17 dm³ |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Hladina akustického tlaku: | 66 dB(A) |
| Max. tlak: | 120 bar |
| Min. průtok vody: | 330 l/h |
| Max. průtok vody: | 430 l/h |
| Max. tlak: | 150 bar |
| Min. průtok vody: | 380 l/h |
| Max. průtok vody: | 430 l/h |
| Max. tlak: | 170 bar |
| Min. průtok vody: | 420 l/h |
| Max. průtok vody: | 500 l/h |
| Zdvihový objem: | 36,3 cm³ |
| Výkon: | 1,4 kW |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Objem palivové nádrže: | 3l |
| Kapacita oleje na pilový řetěz: | 1,5l |
| Délka zařízení: | 287 mm |
| Plocha trávníku: | až 2000 m² |
| Pracovní šířka: | 38 cm |
| Pracovní hloubka: | 25 mm |
| Zdvihový objem: | 36 cm³ |
| Výkon: | 1,48 kW |
| Hmotnost: | 6,8 kg |
| Zdvihový objem: | 42 cm³ |
| Výkon: | 2 kW |
| Hmotnost: | 8,7 kg |