| Max. Plocha trávníku: | až 300 m² |
| Šířka záběru: | 33 cm |
| Výška sečení: | 25 - 60 mm |
| Zdvihový objem: | 67 cm³ |
| Výkon: | 3,5 kW |
| Hmotnost: | 9,7 kg |
| Zdvihový objem: | 72 cm³ |
| Výkon: | 3,91 kW |
| Hmotnost: | 10,2 kg |
| Zdvihový objem: | 27 cm³ |
| Výkon: | 1 kW |
| Hmotnost: | 4,2 kg |
| Vibrační hodnota vlevo: | 6,8 m/s² |
| CO2: | 857 g/kWh |
| Průměr vyžínacího okruhu: | 420 mm |
| Dosažení: | 1,6 kW |
| Příkon: | 2000 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Zdvihový objem: | 36 cm³ |
| Výkon: | 1,4 kW |
| Hmotnost: | 5,8 kg |
| Pohon: | 1V + 1R |
| Pracovní šířka: | 85 cm |
| Průměr hadice: | 32 cm |
| Pracovní šířka: | 79 cm |
| Průměr hadice: | 31 cm |
| Pohon: | 2V + 1R |
| Pracovní tlak: | 125 bar |
| Pracovní tlak: | 1800 psi |
| Max. tlak: | 150 bar |
| Max. tlak: | 150 bar |
| Min. průtok vody: | 380 l/h |
| Max. průtok vody: | 430 l/h |
| Objem nádržky: | 40-50 l |
| Šířka čištění: | 77 cm |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Pracovní šířka: | 34 cm |
| Pracovní hloubka: | 15 mm |
| Jmenovitý výkon: | 1500 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Příkon: | 1 kW |
| Výkon: | 0,8 kW |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Příkon: | 2,6 kW |
| Výkon: | 2 kW |
| Max. průměr větví: | až 40 mm |
| Jmenovitý výkon: | 2500 W |
| Jmenovité otáčky pracovního nástroje: | 40 ot/min |
| Zdvihový objem: | 72,2 cm³ |
| Výkon: | 4,4 kW |
| CO2: | 631 g/kWh |
| Max. tlak: | 150 bar |
| Min. průtok vody: | 350 l/h |
| Max. průtok vody: | 450 l/h |
| Max. tlak: | 160 bar |
| Min. průtok vody: | 400 l/h |
| Max. průtok vody: | 480 l/h |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Příkon: | 3 kW |
| Počet fází: | 1 |