| Zdvihový objem: | 22,7 cm³ |
| Výkon: | 0,7 kW |
| Frekvence blesků: | 3200 ot/min (rpm) |
| Zdvihový objem: | 63,3 cm³ |
| Objem nádržky: | 14 dm³ |
| Hmotnost: | 12,8 kg |
| Zdvihový objem: | 36,3 cm³ |
| Výkon: | 1,4 kW |
| CO2: | 845 g/kWh |
| Zdvihový objem: | 24,1 cm³ |
| Výkon: | 0,9 kW |
| CO2: | 794 g/kWh |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Spotřeba energie: | 0.65 kW |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Aku systém: | AP |
| Hmotnost zařízení bez baterie: | 3,9 kg |
| Plocha trávníku: | až 4000 m² |
| Šířka záběru: | 80 cm |
| Výška řezu: | 35 - 90 mm |
| Šířka záběru: | 110 cm |
| Výška řezu: | 30 - 110 mm |
| Objem koše na trávu: | 350 l |
| Plocha trávníku: | až 6000 m² |
| Šířka záběru: | 95 cm |
| Výška řezu: | 30 - 100 mm |
| Délka lišty: | 30 cm |
| Zdvihový objem: | 30 cm³ |
| Výkon: | 1,2 kW |
| Délka lišty: | 37 cm |
| Zdvihový objem: | 50 cm³ |
| Výkon: | 2,6 kW |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Zdvihový objem: | 59 cm³ |
| Výkon: | 3,4 kW |
| Délka lišty: | 30 cm |
| Dosažení: | 0,85 kW |
| Příkon: | 1100 W |
| Řezná délka: | 45 cm |
| Jmenovité napětí: | 220-240 V |
| Příkon: | 420 W |
| Řezná délka: | 50 cm |
| Jmenovité napětí: | 240 V |
| Příkon: | 460 W |
| Řezná délka: | 60 cm |
| Jmenovité napětí: | 230-240 V |
| Příkon: | 600 W |
| Řezná délka: | 60 cm |
| Zdvihový objem: | 27 cm³ |
| Výkon: | 0,9 kW |
| Celková délka: | 205 cm |
| Řezná délka: | 50 cm |
| Dosažení: | 0,29 kW |
| Řezná délka: | 60 cm |
| Zdvihový objem: | 23 cm³ |
| Výkon: | 0,68 kW |