| Systém pohonu: | Bez pojezdu |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 41 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 10 |
| Šířka záběru: | 51 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Max. Plocha trávníku: | až 300 m² |
| Šířka záběru: | 33 cm |
| Výška sečení: | 25 - 60 mm |
| Pracovní kapacita: | 3500 m² ±20% |
| Typická doba nabíjení: | 30 min |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 70 % |
| Žací systém: | 3 otočné břity ostré jako žiletka |
| Typická doba sečení na jedno dobití (min): | 60 |
| Typická doba dobíjení (min): | 60 |
| Šíře záběru (mm): | 190 |
| Velikost plochy (m²): | 700 |
| Pracovní kapacita, m²: | 5 000 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 50 % |
| Systém hledání: | Pět systémů hledání |
| Řízení pomocí aplikace: | Automower® Connect |
| Pracovní kapacita: | 1 000 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 30 % |
| Řízení pomocí aplikace: | Automower® Connect |
| Pracovní kapacita: | 400 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 25 % |
| Řízení pomocí aplikace: | Automower® Connect |
| Max. sečená plocha: | 1500 m² |
| Max. stoupání: | 40 % |
| Šířka řezu: | 28 cm |
| Max. sečená plocha: | 3000 m² |
| Max. stoupání: | 40 % |
| Šířka řezu: | 28 cm |
| Max. sečená plocha: | 5000 m² |
| Max. stoupání: | 40 % |
| Šířka řezu: | 28 cm |
| Max. sečená plocha: | 1500 m² |
| Max. stoupání: | 45 % |
| Max. stoupání pomoc stoupací soupravy: | 55 % |
| Max. sečená plocha: | 3000 m² |
| Max. stoupání: | 45 % |
| Max. stoupání pomoc stoupací soupravy: | 55 % |
| Max. sečená plocha: | 5000 m² |
| Max. stoupání: | 45 % |
| Max. stoupání pomoc stoupací soupravy: | 55 % |
| Max. sečená plocha: | 1500 m² |
| Max. stoupání: | 40 % |
| Šířka řezu: | 20 cm |
| Pracovní kapacita, m²: | 50 000 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 20 % |
| Žací systém: | 3 kotouče s 5 otočnými břity |
| Klávesnice: | Profesionální uživatelské rozhraní/ apl. |
| Řízení pomocí aplikace: | Husqvarna Fleet Services |
| Pracovní kapacita: | 3 500 m² |
| Typ ohraničení: | Virtuální vodič, Fyzický vodič |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 70 % |
| Žací systém: | 3 otočné žací břity |
| Pracovní kapacita: | 600 m² |
| Typ ohraničení: | Fyzický vodič |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 30 % |
| Žací systém: | 2 kotouče s 3 otočnými ostrými břity |
| Pracovní kapacita: | 900 m² |
| Typ ohraničení: | Virtuální vodič, Fyzický vodič |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 30 % |
| Žací systém: | 2 kotouče s 3 otočnými ostrými břity |
| Pracovní kapacita: | 6 000 m² |
| Typ ohraničení: | Fyzický vodič, Virtuální vodič |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 70 % |
| Žací systém: | 5 otočných žacích břitů |