| Max.šíře záběru (mm): | 410 |
| Max.hloubka kypření (mm): | 160 |
| Suchá hmotnost (kg): | 50,5 |
| Zdvihový objem (cm3): | 57 |
| Výkonová kategorie (HP): | 2,5 |
| Max.šíře záběru (mm): | 550 |
| Max.hloubka kypření (mm): | 200 |
| Suchá hmotnost (kg): | 77 |
| Zdvihový objem (cm3): | 160 |
| Výkonová kategorie (HP): | 5,5 |
| Výrobce motoru: | RATO |
| Zdvihový objem válce: | 79 cm³ |
| Výrobce motoru: | RATO |
| Zdvihový objem válce: | 179 cm³ |
| Zdvihový objem válce: | 212 cm³ |
| Pracovní hloubka, cm: | 15 cm |
| Pohon: | 1V + 1R |
| Pracovní šířka: | 85 cm |
| Průměr hadice: | 32 cm |
| Pracovní šířka: | 79 cm |
| Průměr hadice: | 31 cm |
| Pohon: | 2V + 1R |
| Výstupní výkon: | 0.6 kW |
| Zdvihový objem válce: | 21.7 cm³ |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 10000 ot./min |
| Šířka záběru, cm: | 43 cm |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| Zdvihový objem válce: | 25.4 cm³ |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 6500 ot./min |
| Šířka záběru, cm: | 46 cm |
| Celková délka (cm): | 78 |
| Hmotnost bez baterie (kg): | 0,6 |
| Záběr sečení (cm): | 20 |
| Otáčky nástroje (ot.min-1): | variabilní ve 2 úrovních |
| Hmotnost bez baterie (kg): | 2,3 |
| Záběr sečení (cm): | 24 |
| Otáčky nástroje (ot.min-1): | variabilní ve 2 úrovních |
| Hmotnost bez baterie (kg): | 3,9 |
| Ovládání otáček: | variabilní ve 2 úrovních |
| Hmotnost bez baterie (kg): | 2,2 |
| Záběr sečení (cm): | 56 |
| Otáčky nástroje (ot.min-1): | variabilní ve 2 úrovních |
| Hmotnost bez baterie (kg): | 5 |
| Hmotnost (kg): | 5,5 |
| Šíře záběru (mm): | 300 |
| Záběr sečení (cm): | 23 |
| Ovládání otáček: | max. 450 ot./min. |
| Hmotnost bez baterie (kg): | 1,9 |
| Záběr sečení (cm): | 23 |
| Ovládání otáček: | max. 450 ot./min. |
| Hmotnost bez baterie (kg): | 2,0 |
| Délka žací lišty (mm): | 510 |
| Ovládání otáček: | variabilní ve 2 úrovních |
| Hmotnost bez baterie (kg): | 2,2 |