| Délka žací lišty (mm): | 510 |
| Ovládání otáček: | variabilní ve 2 úrovních |
| Hmotnost bez baterie (kg): | 2,3 |
| Záběr sečení (cm): | 30 |
| Ovládání otáček: | variabilní ve 2 úrovních |
| Hmotnost bez baterie (kg): | 1,8 |
| Délka lišty (cm): | 25 |
| Typ řetězu: | 90PX-3/8 |
| Hmotnost bez baterie (kg): | 1,9 |
| Záběr sečení (cm): | 40 |
| Celková délka (cm): | 97 |
| Hmotnost bez baterie (kg): | 1,6 |
| Záběr sečení (cm): | 38 |
| Celková délka (cm): | 97 |
| Hmotnost bez baterie (kg): | 1,6 |
| Celková délka (cm): | 97 |
| Typ motoru: | 56V, bezuhlíkový |
| Výkon motoru (W): | 2000 |
| Celková délka (cm): | 97 |
| Typ motoru: | 56V, bezuhlíkový |
| Hmotnost bez baterie (kg): | 2,7 |
| Záběr sečení (cm): | 40 |
| Typ motoru: | 56V, bezuhlíkový |
| Výkon motoru (W): | 700 |
| Záběr sečení (cm): | 38 |
| Typ motoru: | 56V, bezuhlíkový |
| Výkon motoru (W): | 2000 |
| Záběr sečení (cm): | 38 |
| Typ motoru: | 56V, bezuhlíkový |
| Výkon motoru (W): | 700 |
| Záběr sečení (cm): | 38 |
| Typ motoru: | 56V, bezuhlíkový |
| Výkon motoru (W): | 700 |
| Záběr sečení (cm): | 35 |
| Typ motoru: | 56V, bezuhlíkový |
| Výkon motoru (W): | 700 |
| Záběr sečení (cm): | 33 |
| Typ motoru: | 56V, bezuhlíkový |
| Výkon motoru (W): | 550 |
| Záběr sečení (cm): | 33 |
| Typ motoru: | 56V, bezuhlíkový |
| Výkon motoru (W): | 550 |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Šířka záběru, cm: | 28 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 2,6 kg |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Šířka záběru, cm: | 28 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 2,6 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Šířka záběru, cm: | 42 cm |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 3,4 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Šířka záběru, cm: | 46 cm |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 3,1 kg |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Příkon: | 0,2 kW |
| Hmotnost: | 2,2 kg |
| Dosažení: | 0,13 kW |
| Příkon: | 300 W |
| Jmenovité napětí: | 18 V |