| Šířka záběru: | 110 cm |
| Výška řezu: | 30 - 110 mm |
| Objem koše na trávu: | 350 l |
| Šířka záběru: | 125 cm |
| Výška řezu: | 30 - 110 mm |
| Objem koše na trávu: | 350 l |
| Rychlost vzduchu, m/s: | 46 m/s |
| Proud vzduchu v trubici: | 10.3 m³/min |
| Napětí baterie: | 36 V |
| Hmotnost bez baterie: | 2.0 kg |
| Rychlost vzduchu, m/s: | 46 m/s |
| Proud vzduchu v trubici: | 10.3 m³/min |
| Napětí baterie: | 36 V |
| Hmotnost bez baterie: | 2.0 kg |
| Foukací síla při max. výkonu: | 19,6 N |
| Proud vzduchu v trubici při maxim. výkonu (boost): | 18,4 m³/min |
| Zdvihový objem válce: | 65,6 cm³ |
| Výstupní výkon: | 2,84 kW |
| Proud vzduchu v krytu: | 25 m³/min |
| Foukací síla: | 8 N |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 2 kg |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Foukací síla: | 8 N |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 2 kg |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Proud vzduchu v trubici: | 11,5 m³/min |
| Foukací síla: | 12 N |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 6,3 kg |
| Jmenovité napětí: | 18 V |
| Hmotnost: | 2,2 kg |
| Aku systém: | AI |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Hmotnost: | 2,3 kg |
| Aku systém: | AK |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Aku systém: | AP |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Hmotnost: | 4,2 kg |
| Foukací výkon s kulatou tryskou: | 8 N |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Hmotnost: | 7,4 kg |
| Aku systém: | AP |
| Foukací výkon s kulatou tryskou: | 17 N |
| Hmotnost: | 10,1 kg |
| Max. rychlost proudění vzduchu s kulatou tryskou: | 90 m/s |
| Foukací výkon s kulatou tryskou: | 13 N |
| Hmotnost: | 4,1 kg |
| Max. rychlost proudění vzduchu s kulatou tryskou: | 71 m/s |
| Foukací výkon s kulatou tryskou: | 12 N |
| Hmotnost: | 5,7 kg |
| Max. rychlost proudění vzduchu s kulatou tryskou: | 67 m/s |
| Foukací výkon s kulatou tryskou: | 35 N |
| Hmotnost: | 10,9 kg |
| Max. rychlost proudění vzduchu s kulatou tryskou: | 88 m/s |
| Jmenovité napětí: | 230-240 V |
| Příkon: | 1,1 kW |
| Hmotnost: | 4,1 kg |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Hmotnost: | 2,3 kg |
| Aku systém: | AK |