| Jmenovité napětí: | 10,8 V |
| Aku systém: | AS |
| Foukací výkon s kulatou tryskou: | 5 N |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Aku systém: | AK |
| Doporučený akumulátor: | AK 20 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 4.1 kg |
| Zdvihový objem válce: | 25.4 cm³ |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| Délka střihací lišty, cm: | 60 cm |
| Hmotnost, kg: | 6.3 kg |
| Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1): | 0,72 / 7000 |
| Suchá hmotnost (kg): | 5,8 |
| Zdvihový objem (cm3): | 25 |
| Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1): | 0,72 / 7000 |
| Suchá hmotnost (kg): | 6,3 |
| Zdvihový objem (cm3): | 25 |
| Délka žací lišty (mm): | 720 |
| Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1): | 0,72 / 7000 |
| Suchá hmotnost (kg): | 6,6 |
| Zdvihový objem (cm3): | 25 |
| Délka střihací lišty, cm: | 50 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4,525 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Délka střihací lišty, cm: | 50 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 3,1 kg |
| Délka střihací lišty, cm: | 50 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 3,1 kg |
| Rychlost stříhání: | 3 500 kmitů/min |
| Délka střihací lišty, cm: | 60 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 3,3 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Délka střihací lišty, cm: | 75 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 3,8 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Délka střihací lišty, cm: | 60 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Délka střihací lišty, cm: | 60 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 5 kg |
| Řezná délka: | 45 cm |
| Dosažení: | 0,14 kW |
| Příkon: | 225 W |
| Řezná délka: | 45 cm |
| Dosažení: | 0,14 kW |
| Příkon: | 225 W |
| Stupeň ochrany: | IPX0 |
| Řezná délka: | 50 cm |
| Dosažení: | 0,14 kW |
| Řezná délka: | 50 cm |
| Dosažení: | 0,14 kW |
| Příkon: | 225 W |
| Řezná délka: | 50 cm |
| Dosažení: | 0,14 kW |
| Příkon: | 225 W |