| Zdvihový objem válce: | 45.7 cm³ |
| Výstupní výkon: | 2.0 kW |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 8.4 kg |
| Výkonová kategorie (HP): | 1,1 |
| Suchá hmotnost (kg): | 5,98 |
| Zdvihový objem (cm3): | 25 |
| Výkonová kategorie (HP): | 1,6 |
| Suchá hmotnost (kg): | 7,22 |
| Zdvihový objem (cm3): | 35 |
| Výkonová kategorie (HP): | 1,6 |
| Suchá hmotnost (kg): | 7,53 |
| Zdvihový objem (cm3): | 35 |
| Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1): | 1,0 / 7000 |
| Typ motoru: | 4-taktní jednoválec |
| Suchá hmotnost (kg): | 10,7 |
| Výstupní výkon: | 0.85 kW |
| Zdvihový objem válce: | 27.6 cm³ |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 7200 ot./min |
| Spotřeba paliva: | 495 g/kWh |
| Zdvihový objem válce: | 50,6 cm³ |
| Výstupní výkon: | 2,3 kW |
| Šířka záběru, cm: | 46 cm |
| Dosažení: | 0,8 kW |
| Příkon: | 1030 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Dosažení: | 0,8 kW |
| Příkon: | 1030 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Dosažení: | 1 kW |
| Příkon: | 1200 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Zdvihový objem: | 42 cm³ |
| Výkon: | 2 kW |
| Hmotnost: | 7,6 kg |
| Zdvihový objem: | 36 cm³ |
| Výkon: | 1,48 kW |
| Hmotnost: | 10,3 kg |
| Zdvihový objem: | 52 cm³ |
| Výkon: | 2,4 kW |
| Hmotnost: | 9,3 kg |
| Zdvihový objem: | 57 cm³ |
| Výkon: | 2,8 kW |
| Hmotnost: | 10,2 kg |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Příkon: | 2,6 kW |
| Výkon: | 2 kW |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 4,2 kg |
| Šířka záběru, cm: | 43 cm |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 7,2 kg |
| Výstupní výkon: | 2.1 kW |
| Zdvihový objem válce: | 45.7 cm³ |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 8800 ot./min |
| Spotřeba paliva: | 450 g/kWh |
| Výstupní výkon: | 1.5 kW |
| Zdvihový objem válce: | 40.1 cm³ |
| Spotřeba paliva: | 424 g/kWh |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 7.4 kg |
| Výstupní výkon: | 2.8 kW |
| Zdvihový objem válce: | 53.3 cm³ |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 10500 ot./min |
| Spotřeba paliva: | 480 g/kWh |