| Systém pohonu: | Bez pojezdu |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 41 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 10 |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Boční výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 51 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 7 |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Boční výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 56 cm |
| Objem sběrného koše, litry: | 75 l |
| Šířka záběru: | 46 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Max. Plocha trávníku: | až 2000 m² |
| Šířka záběru: | 48 cm |
| Výška sečení: | 25 - 85 mm |
| Max. Plocha trávníku: | až 2000 m² |
| Šířka záběru: | 48 cm |
| Výška sečení: | 25 - 85 mm |
| Šířka záběru: | 46 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-fach (zentral) |
| Typická doba sečení na jedno dobití (min): | 90 |
| Typická doba dobíjení (min): | 45 |
| Šíře záběru (mm): | 250 |
| Maximální pracovní plocha (m2): | 4000 |
| Typická doba sečení na jedno dobití (min): | 70 |
| Typická doba dobíjení (min): | 60 |
| Šíře záběru (mm): | 220 |
| Maximální pracovní plocha (m2): | 3000 |
| Typická doba sečení na jedno dobití (min): | 40 |
| Typická doba dobíjení (min): | 30 |
| Šíře záběru (mm): | 220 |
| Maximální pracovní plocha (m2): | 2200 |
| Pracovní kapacita: | 3 200 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 50 % |
| Systém hledání: | Čtyři systémy hledání |
| Žací systém: | 3 otočné žací břity |
| Pracovní kapacita: | 16 000 m² |
| Typ ohraničení: | Virtuální vodič |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 45 % |
| Žací systém: | 5 otočných žacích břitů |
| Pracovní kapacita: | 12 000 m² |
| Typ ohraničení: | Virtuální vodič |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 50 % |
| Žací systém: | 5 otočných žacích břitů |
| Pracovní kapacita: | 1 500 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 30 % |
| Žací systém: | 2 kotouče s 3 otočnými ostrými břity |
| Pracovní kapacita: | 1 500 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 30 % |
| Žací systém: | 2 kotouče s 3 otočnými ostrými břity |
| Zdvihový objem válce: | 212 cm³ |
| Pracovní hloubka, cm: | 30 cm |
| Pracovní šířka: | 45 cm |
| Průměr hadice: | 30 cm |
| Pohon: | 1V + 1R |
| Záběr sečení (cm): | 35 |
| Typ motoru: | 56V, bezuhlíkový |
| Výkon motoru (W): | 700 |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Šířka záběru, cm: | 40 cm |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 2,85 kg |
| Dosažení: | 0,13 kW |
| Příkon: | 240 W |
| Jmenovité napětí: | 10,8 V |