| Jmenovité napětí: | 10,8 V |
| Aku systém: | AS |
| Doporučený akumulátor: | AS 2 |
| Zdvihový objem válce: | 51,7 cm³ |
| Výstupní výkon: | 1,6 kW |
| Max. foukací síla: | 22 N |
| Hmotnost, kg: | 9,96 kg |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Pracovní kapacita, m²: | 800 m² |
| Šířka záběru, cm: | 47 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 6 |
| Objem sběrného koše, litry: | 55 l |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 53 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 6 |
| Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1): | 2,7 / 2.900 |
| Záběr sečení (cm): | 41 |
| Typ pojezdové převodovky: | Bez pojezdu |
| Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1): | 3,2 / 2950 |
| Záběr sečení (cm): | 53 |
| Typ pojezdové převodovky: | SMART Drive |
| Mulčování: | Versamow™ – Integrovaný mulčovací systém |
| Záběr sečení (cm): | 47 |
| Suchá hmotnost (kg): | 42 |
| Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1): | 2,7 / 2800 |
| Záběr sečení (cm): | 47 |
| Objem sběrného koše (litrů): | 69 |
| Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1): | 3,7 / 2850 |
| Záběr sečení (cm): | 53 |
| Typ pojezdové převodovky: | SELECT Drive |
| Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1): | 2,7 / 2.900 |
| Záběr sečení (cm): | 41 |
| Typ pojezdové převodovky: | Jednorychlostní |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 42 cm |
| Objem sběrného koše, litry: | 50 l |
| Záběr sečení (cm): | 50 |
| Typ motoru: | 56V, bezuhlíkový |
| Výkon motoru (W): | 2000 |
| Šířka záběru: | 37 cm |
| Výška sečení: | 30 - 70 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 5-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 41 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 41 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 46 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 53 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 6 |