| Zdvihový objem: | 38 cm³ |
| Výkon: | 1,7 kW |
| Hmotnost: | 6,9 kg |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Zdvihový objem: | 39 cm³ |
| Výkon: | 1,75 kW |
| Zdvihový objem: | 24 cm³ |
| Výkon: | 0,9 kW |
| Hmotnost: | 4,9 kg |
| Výstupní výkon: | 0.9 kW |
| Zdvihový objem válce: | 25.4 cm³ |
| Proud vzduchu v trubici: | 13 m³/min |
| Hmotnost, kg: | 4.3 kg |
| Pracovní šířka, cm: | 37.5 cm |
| Pracovní hloubka, cm: | -0.8 cm |
| Nastavení pracovní hloubky: | Knoflík |
| Maximální tlak: | 190 bar |
| Průtok vody: | 570-650 l/h |
| Jmenovitý výkon, W: | 3300 W |
| Délka hadice: | 15 m |
| Zdvihový objem válce: | 25,4 cm³ |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5,5 kg |
| Výstupní výkon: | 1,45 kW |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 2,6 kg |
| Model akumulátoru: | 40-B70 |
| Typ nabíječky: | 40-C80 |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 24 m/s |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 3,3 kg |
| Výstupní výkon: | 2.7 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 15 palců |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5.3 kg |
| Pracovní kapacita, m²: | 600 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 40 % |
| Systém hledání: | Tři systémy hledání |
| Bezdrátové připojení: | Bluetooth® |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Šířka záběru, cm: | 36 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4,3 kg |
| Zdvihový objem válce: | 50,2 cm³ |
| Výstupní výkon: | 2,2 kW |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5 kg |
| Zdvihový objem válce: | 50,2 cm³ |
| Výstupní výkon: | 2,4 kW |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5,1 kg |
| Pracovní kapacita: | 1 200 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 40 % |
| Žací systém: | 3 otočné žací břity |
| Zdvihový objem válce: | 28 cm³ |
| Max. foukací síla: | 12,5 N |
| Hmotnost, kg: | 4,35 kg |
| Pracovní kapacita: | 900 m² |
| Typ ohraničení: | Virtuální vodič, Fyzický vodič |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 30 % |
| Žací systém: | 2 kotouče s 3 otočnými ostrými břity |