| Délka lišty: | 30 cm |
| Zdvihový objem: | 30 cm³ |
| Výkon: | 1,2 kW |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Zdvihový objem: | 36 cm³ |
| Výkon: | 1,55 kW |
| Délka lišty: | 37 cm |
| Zdvihový objem: | 50 cm³ |
| Výkon: | 2,95 kW |
| Hodnota SNR: | 28 dB |
| Vysoká hodnota zvukové izolace: | 32 dB |
| Střední hodnota zvukové izolace: | 26 dB |
| Zdvihový objem: | 127 cm³ |
| Jmenovitý výkon: | 1,8 kW |
| Pohon: | 3,5 km/h |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Šířka záběru, cm: | 53 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 6 |
| Objem sběrného koše, litry: | 60 l |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Pracovní kapacita, m²: | 800 m² |
| Typ nože: | Delta nože a pružinové hroty |
| Pracovní šířka, cm: | 37,5 cm |
| Pracovní hloubka, cm: | -0,8 cm |
| Typ nože: | Delta nože a pružinové hroty |
| Pracovní šířka, cm: | 37,5 cm |
| Pracovní hloubka, cm: | -0,8 cm |
| Pracovní kapacita: | 16 000 m² |
| Typ ohraničení: | Virtuální vodič |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 45 % |
| Žací systém: | 5 otočných žacích břitů |
| Jmenovité napětí: | 21,6 V |
| Příkon: | 0,52 kW |
| Výkon: | 0,41 kW |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Zdvihový objem: | 59 cm³ |
| Výkon: | 3 kW |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Zdvihový objem: | 46 cm³ |
| Výkon: | 2,2 kW |
| Řezná délka: | 60 cm |
| Dosažení: | 0,29 kW |
| Příkon: | 400 W |
| Šířka záběru: | 46 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 41 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 51 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 51 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |