| Výstupní výkon: | 0,7 kW |
| Příkon: | 900 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Výstupní výkon: | 0,9 kW |
| Příkon: | 1100 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Výstupní výkon: | 0,9 kW |
| Příkon: | 1100 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Délka lišty: | 30 cm |
| Dosažení: | 1,7 kW |
| Příkon: | 2100 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Příkon: | 1,5 kW |
| Hmotnost: | 2,6 kg |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 14,6 m/s |
| Výstupní výkon: | 0,9 kW |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 2,4 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 12 m/s |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Příkon: | 1.10 kW |
| Výkon: | 0.90 kW |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 24 m/s |
| Výstupní výkon: | 3,2 kW |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 4 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 24 m/s |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 24 m/s |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Příkon: | 3.50 kW |
| Výkon: | 2.90 kW |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 14,6 m/s |
| Výstupní výkon: | 0,9 kW |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 2,4 kg |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 14,5 m/s |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 2,2 kg |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 14,8 m/s |
| Výstupní výkon: | 1,4 kW |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 3,5 kg |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 14,8 m/s |
| Výstupní výkon: | 1,4 kW |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 3,5 kg |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 3.55 kg |
| Kapacita baterie, Ah: | 2.0 Ah |
| Délka lišty (v palcích): | 10 palců |
| Provozní doba s akumulátorem AP 200: | až 42 min |
| Provozní doba s akumulátorem AP 100: | až 18 min |
| Provozní doba s akumulátorem AP 300: | až 55 min |