| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Délka střihací lišty, cm: | 60 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 5 kg |
| Řezná délka: | 45 cm |
| Dosažení: | 0,14 kW |
| Příkon: | 225 W |
| Řezná délka: | 45 cm |
| Dosažení: | 0,14 kW |
| Příkon: | 225 W |
| Stupeň ochrany: | IPX0 |
| Řezná délka: | 50 cm |
| Dosažení: | 0,14 kW |
| Řezná délka: | 50 cm |
| Dosažení: | 0,14 kW |
| Příkon: | 225 W |
| Řezná délka: | 50 cm |
| Dosažení: | 0,14 kW |
| Příkon: | 225 W |
| Řezná délka: | 50 cm |
| Dosažení: | 0,22 kW |
| Příkon: | 350 W |
| Řezná délka: | 50 cm |
| Dosažení: | 0,22 kW |
| Příkon: | 350 W |
| Řezná délka: | 47 cm |
| Dosažení: | 0,21 kW |
| Příkon: | 350 W |
| Řezná délka: | 60 cm |
| Dosažení: | 0,29 kW |
| Příkon: | 400 W |
| Řezná délka: | 60 cm |
| Dosažení: | 0,29 kW |
| Příkon: | 400 W |
| Řezná délka: | 50 cm |
| Příkon: | 400 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Provozní doba s akumulátorem AP 300 S (3): | až 130 min |
| Řezná délka: | 75 cm |
| Dosažení: | 0,48 kW |
| Provozní doba s akumulátorem AP 300 S (3): | až 130 min |
| Řezná délka: | 60 cm |
| Dosažení: | 0,48 kW |
| Celková délka: | 330 cm |
| Řezná délka: | 50 cm |
| Dosažení: | 0,29 kW |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Délka střihací lišty, cm: | 20 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 1,2 kg |
| Délka střihací lišty, cm: | 45 cm |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 3.2 kg |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Spotřeba energie: | 0.65 kW |
| Celková délka: | 205 cm |
| Řezná délka: | 50 cm |
| Dosažení: | 0,29 kW |