| Zdroj energie: | Akumulátor |
| Typ akumulátoru: | Lion |
| Šířka sečení, min.: | 85 cm |
| Šířka záběru, cm: | 95 cm |
| Zdroj energie: | Akumulátor |
| Rychlost vzduchu, m/s: | 46 m/s |
| Proud vzduchu v trubici: | 10.3 m³/min |
| Napětí baterie: | 36 V |
| Hmotnost bez baterie: | 2.0 kg |
| Rychlost vzduchu, m/s: | 46 m/s |
| Proud vzduchu v trubici: | 10.3 m³/min |
| Napětí baterie: | 36 V |
| Hmotnost bez baterie: | 2.0 kg |
| Foukací síla: | 8 N |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 2 kg |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Foukací síla: | 8 N |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 2 kg |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Proud vzduchu v trubici: | 11,5 m³/min |
| Foukací síla: | 12 N |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 6,3 kg |
| Jmenovité napětí: | 18 V |
| Hmotnost: | 2,2 kg |
| Aku systém: | AI |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Hmotnost: | 2,3 kg |
| Aku systém: | AK |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Aku systém: | AP |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Hmotnost: | 4,2 kg |
| Foukací výkon s kulatou tryskou: | 8 N |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Hmotnost: | 2,3 kg |
| Aku systém: | AK |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Aku systém: | AK |
| Doporučený akumulátor: | AK 20 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 4.1 kg |
| Délka střihací lišty, cm: | 50 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4,525 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Délka střihací lišty, cm: | 50 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 3,1 kg |
| Délka střihací lišty, cm: | 50 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 3,1 kg |
| Rychlost stříhání: | 3 500 kmitů/min |
| Délka střihací lišty, cm: | 60 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 3,3 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Délka střihací lišty, cm: | 75 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 3,8 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Délka střihací lišty, cm: | 60 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4 kg |