| Systém pohonu: | Bez pojezdu |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 37.5 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 7 |
| Šířka záběru, cm: | 37.5 cm |
| Objem sběrného koše, litry: | 40 l |
| Systém pohonu: | Bez pojezdu |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 42 cm |
| Objem sběrného koše, litry: | 50 l |
| Systém pohonu: | Bez pojezdu |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 42 cm |
| Objem sběrného koše, litry: | 50 l |
| Systém pohonu: | Bez pojezdu |
| Pracovní kapacita: | 1 000 m² |
| Šířka záběru, cm: | 51 cm |
| Objem sběrného koše, litry: | 65 l |
| Systém pohonu: | Bez pojezdu |
| Pracovní kapacita: | 500 m² |
| Šířka záběru, cm: | 34 cm |
| Systém pohonu: | Bez pojezdu |
| Pracovní kapacita: | 500 m² |
| Šířka záběru, cm: | 34 cm |
| Systém pohonu: | Bez pojezdu |
| Pracovní kapacita, m²: | 500 m² |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 37,5 cm |
| Objem sběrného koše, litry: | 40 l |
| Šířka záběru: | 33 cm |
| Výška sečení: | 25 - 60 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 5-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 46 cm |
| Výška sečení: | 25 - 75 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Max. Plocha trávníku: | až 330 m² |
| Šířka záběru: | 37 cm |
| Výška sečení: | 30 - 70 mm |
| Šířka záběru: | 41 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 41 cm |
| Výška sečení: | 25 - 75 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 6-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 41 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 46 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 46 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-fach (zentral) |
| Šířka záběru: | 51 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 51 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |