| Záběr sečení (cm): | 50 |
| Typ motoru: | 56V, bezuhlíkový |
| Výkon motoru (W): | 2000 |
| Šířka záběru: | 37 cm |
| Výška sečení: | 30 - 70 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 5-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 41 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 41 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 46 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Výstupní výkon: | 1,2 kW |
| Příkon: | 1500 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Výstupní výkon: | 0,7 kW |
| Příkon: | 900 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Výstupní výkon:: | 1,7 kW |
| Příkon: | 2100 W |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Dosažení: | 1,5 kW |
| Příkon: | 1800 W |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 24 m/s |
| Výstupní výkon: | 3,2 kW |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 4 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 12 m/s |
| Jmenovité napětí: | 22 V |
| Příkon: | 0.40 kW |
| Výkon: | 0.29 kW |
| Zdroj energie: | Akumulátor |
| Kapacita akumulátoru, Ah: | 38,5 Ah |
| Typ převodu / náhonu: | Elektrický |
| Šířka sečení, min.: | 94 cm |
| Délka střihací lišty, cm: | 55 cm |
| Rychlost stříhání: | 4000 kmitů/min |
| Hmotnost bez baterie: | 4.2 kg |
| Délka střihací lišty, cm: | 55 cm |
| Napětí baterie: | 36 V |
| Hmotnost bez baterie: | 5.5 kg |
| Délka střihací lišty, cm: | 50 cm |
| Napětí baterie: | 36 V |
| Hmotnost bez baterie: | 4.525 kg |
| Délka žací lišty (mm): | 650 |
| Typ motoru: | 56V, bezuhlíkový |
| Výkon motoru (W): | 900 |
| Řezná délka: | 20 cm |
| Dosažení: | 0,1 kW |
| Příkon: | 160 W |
| Řezná délka: | 20 cm |
| Dosažení: | 0,1 kW |
| Příkon: | 160 W |
| Záběr sečení (cm): | 35 |
| Typ motoru: | 56V, bezuhlíkový |
| Výkon motoru (W): | 700 |