| Záběr sečení (cm): | 38 (struna), 30 (kotouč) |
| Typ motoru: | 56V, bezuhlíkový |
| Výkon motoru (W): | 2000 |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 5 m/s |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 2,8 kg |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 2,8 kg |
| Jmenovité napětí: | 10,8 V |
| Aku systém: | AS |
| Doporučený akumulátor: | AS 2 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| Příkon: | 1250 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Délka lišty: | 30 cm |
| Dosažení: | 1,2 kW |
| Příkon: | 1500 W |
| Šířka záběru: | 46 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-fach (zentral) |
| Dosažení: | 0,8 kW |
| Příkon: | 1030 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Objem nádržky: | 17 dm³ |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Hladina akustického tlaku: | 66 dB(A) |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Spotřeba energie: | 0.65 kW |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 8200 ot./min |
| Typ motoru: | BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný) |
| Hmotnost bez baterie: | 4.9 kg |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5 kg |
| Délka, složená, včetně řezací hlavy, cm: | 400 cm |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 20 m/s |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 5 m/s |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 1,3 kg |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 1,3 kg |
| Foukací síla: | 7,2 N |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4,2 kg |
| Sada pro vysávání OEM: | Ano |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Šířka záběru, cm: | 40 cm |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 3,8 kg |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Délka střihací lišty, cm: | 20 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 1,2 kg |
| Typ akumulátoru: | Lion |
| Model akumulátoru: | 36V |
| Typ nabíječky: | 40-C80 |
| Maximální doporučený průměr větví: | 40 mm |
| Objem sběrného koše, litry: | 45 l |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Délka střihací lišty, cm: | 45 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 3,2 kg |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 53 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 6 |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 42 cm |
| Objem sběrného koše, litry: | 50 l |