| Délka lišty: | 30 cm |
| Dosažení: | 0,85 kW |
| Příkon: | 1100 W |
| Plocha trávníku: | 0-500 m² |
| Pracovní šířka: | 34 cm |
| Pracovní hloubka: | 15 mm |
| Pracovní tlak: | 100 bar |
| Pracovní tlak: | 1500 psi |
| Max. tlak: | 130 bar |
| Pracovní tlak: | 125 bar |
| Pracovní tlak: | 1800 psi |
| Max. tlak: | 150 bar |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Aku systém: | AK |
| Hmotnost zařízení bez baterie: | 3,4 kg |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Aku systém: | AP |
| Hmotnost zařízení bez baterie: | 3,9 kg |
| Příkon: | 105 W |
| Max. podtlak na konci hadice: | 65 mbar |
| Objemový proud: | 1026 l/min |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Spotřeba energie: | 0.50 kW |
| Objem nádržky: | 40-50 l |
| Šířka čištění: | 77 cm |
| Jmenovité napětí: | 36 V |