| Dosažení: | 0,8 kW |
| Příkon: | 1030 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Dosažení: | 0,8 kW |
| Příkon: | 1030 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Dosažení: | 1 kW |
| Příkon: | 1200 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Příkon: | 2,6 kW |
| Výkon: | 2 kW |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 4,2 kg |
| Dosažení: | 1,6 kW |
| Příkon: | 2000 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Příkon: | 2,6 kW |
| Výkon: | 2 kW |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 3.4 kg |
| Napětí baterie: | 36 V |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 20 m/s |
| Délka lišty (v palcích): | 12 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez baterie a řezacího zařízení): | 2.95 kg |
| Délka lišty (v palcích): | Array |
| Rozteč řetězu: | Array |
| Hmotnost (bez baterie a řezacího zařízení): | Array |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 14,5 m/s |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 2,2 kg |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 20 m/s |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 2,4 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 24 m/s |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 2,5 kg |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 21 m/s |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Doporučená délka vodící lišty, min.: | 35 cm |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 2,8 kg |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 24 m/s |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Typ akumulátoru: | Lion |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 2,9 kg |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 12 m/s |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Typ akumulátoru: | Lion |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 3,1 kg |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 12 m/s |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 3,1 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 24 m/s |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 24 m/s |
| Výstupní výkon: | 0,7 kW |
| Příkon: | 900 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |