| Délka lišty: | 35 cm |
| Dosažení: | 1,5 kW |
| Příkon: | 1800 W |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5 kg |
| Délka, složená, včetně řezací hlavy, cm: | 400 cm |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 20 m/s |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 24 m/s |
| Výstupní výkon: | 3,2 kW |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 4 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 12 m/s |
| Jmenovité napětí: | 22 V |
| Příkon: | 0.40 kW |
| Výkon: | 0.29 kW |
| Délka lišty: | 30 cm |
| Dosažení: | 1,2 kW |
| Příkon: | 1500 W |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| Příkon: | 1250 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Jmenovité napětí: | 10,8 V |
| Aku systém: | AS |
| Doporučený akumulátor: | AS 2 |
| Jmenovité napětí: | 10,8 V |
| Aku systém: | AS |
| Doporučený akumulátor: | AS 2 |
| Maximální doporučený průměr větví: | 40 mm |
| Objem sběrného koše, litry: | 45 l |
| Objem nádržky: | 17 dm³ |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Hladina akustického tlaku: | 66 dB(A) |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Aku systém: | AP |
| Hmotnost zařízení bez baterie: | 3,4 kg |
| Jmenovité napětí: | 10,8 V |
| Aku systém: | AS |
| Doporučený akumulátor: | AS 2 |
| Průtok vzduchu (m3/h): | 780 |
| Typ motoru: | Vícepólový, bezkomutátorový, 36V |
| Hmotnost bez baterie (kg): | 2,9 |
| Výkon motoru (W): | 1600 |
| Jmenovité napětí (V): | 36 |
| Hmotnost bez baterie (kg): | 3,5 |
| Typ motoru: | Bezuhlíkový 36V |
| Hmotnost bez baterie (kg): | 3,3 |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Max. foukací síla: | 15 N |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 2,5 kg |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Pracovní kapacita, m²: | 800 m² |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 6 |
| Objem sběrného koše, litry: | 55 l |
| Systém pohonu: | Bez pojezdu |
| Pracovní kapacita, m²: | 800 m² |
| Šířka záběru, cm: | 47 cm |
| Objem sběrného koše, litry: | 55 l |