| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Šířka záběru, cm: | 51 cm |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 1,5 kW |
| Objem sběrného koše, litry: | 65 l |
| Jmenovitý výkon: | 3100 W |
| Aku systém: | AP |
| Pohon: | 0 - 6 km/h |
| Jmenovitý výkon: | 900 W |
| Aku systém: | AK |
| Pohon: | -- |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 42 cm |
| Objem sběrného koše, litry: | 50 l |
| Pracovní kapacita: | 400 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 25 % |
| Řízení pomocí aplikace: | Automower® Connect |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Šířka záběru, cm: | 28 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 2,6 kg |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Šířka záběru, cm: | 28 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 2,6 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Šířka záběru, cm: | 46 cm |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 3,1 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Typ akumulátoru: | Lion |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 3 kg |
| Dosažení: | 0,13 kW |
| Příkon: | 240 W |
| Jmenovité napětí: | 10,8 V |
| Dosažení: | 0,13 kW |
| Příkon: | 300 W |
| Jmenovité napětí: | 18 V |
| Dosažení: | 0,5 kW |
| Příkon: | 650 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Dosažení: | 0,5 kW |
| Příkon: | 650 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Příkon: | 1 kW |
| Výkon: | 0,8 kW |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Příkon: | 1 kW |
| Výkon: | 0,8 kW |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Šířka záběru, cm: | 30 cm |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 3 kg |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Příkon: | 0,43 kW |
| Výkon: | 0,3 kW |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Šířka záběru, cm: | 36 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4,3 kg |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Příkon: | 1 kW |
| Výkon: | 0,8 kW |