| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Max. foukací síla: | 18 N |
| Max. průtok vzduchu v trysce (kulatá): | 16,65 m³/min |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 2,7 kg |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 47 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 6 |
| Rychlost stříhání: | 4 400 kmitů/min |
| Délka střihací lišty, cm: | 60 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4,8 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Šířka záběru, cm: | 31 cm |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 2,6 kg |
| Typ nože: | Delta nože a pružinové hroty |
| Pracovní šířka, cm: | 37,5 cm |
| Pracovní hloubka, cm: | -0,8 cm |
| Typ nože: | Delta nože a pružinové hroty |
| Pracovní šířka, cm: | 37,5 cm |
| Pracovní hloubka, cm: | -0,8 cm |
| Jmenovité napětí: | 21,6 V |
| Příkon: | 0,52 kW |
| Výkon: | 0,41 kW |
| Řezná délka: | 60 cm |
| Dosažení: | 0,29 kW |
| Příkon: | 400 W |
| Výstupní výkon: | 1,45 kW |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 2,6 kg |
| Model akumulátoru: | 40-B70 |
| Typ nabíječky: | 40-C80 |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 24 m/s |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 3,3 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Šířka záběru, cm: | 36 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4,3 kg |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Pracovní kapacita: | 1 000 m² |
| Šířka záběru, cm: | 51 cm |
| Typ motoru: | 56V, bezuhlíkový |
| Výkon motoru (W): | 2200 |
| Hmotnost bez baterie (kg): | 4,1 |
| Výstupní výkon: | 1,2 kW |
| Příkon: | 1500 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Jmenovité napětí: | 21,6 V |
| Příkon: | 0,52 kW |
| Výkon: | 0,41 kW |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 6.1 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Délka střihací lišty, cm: | 60 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 3,6 kg |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Příkon: | 0,43 kW |
| Výkon: | 0,3 kW |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 8200 ot./min |
| Typ motoru: | BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný) |
| Hmotnost bez baterie: | 4.9 kg |